Fuar Hakkında


Geleceğin teknolojilerine dair her şey Eskişehir Endüstri Fuarı’nda!

Sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, güçlü sanayiye ve gelişmiş bir yapıya sahip olan Eskişehir, 6- 9 Kasım 2024 tarihlerinde yeni iş bağlantılarına fırsat yaratan Eskişehir Endüstri Fuarı’na hazırlanıyor.  2023 yılında 2 salondan oluşan 8 bin m2 alanda 100'den fazla sektör lideri firmanın katılımı ile gerçekleşen fuar, 21 bin 95 profesyonel tarafından ziyaret edilerek sektör başarısını kanıtladı.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları, Eskişehir Ticaret Odası iş birliği, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ile gerçekleşecek fuar,  
Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koydu.    Fuarda makine, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki ana firmalar ile Ar-Ge firmaları, alt yükleniciler, tedarikçiler, yan sanayi firmaları, işletme teknolojileri, robot teknolojileri ve yurt dışından gelen alım heyetleri aynı organizasyonda bir araya geldi. Türkiye markalı ana firmalar ile yan sanayi ve teknoloji üreten tedarikçilerin B2B iş görüşmeleri yoğun ilgi gördü.

Eskişehir Endüstri Fuarı’nın sunduğu fırsatlar dünyasını keşfetmek istiyorsanız sizinle iletişime geçebilmemiz için hemen şimdi Stant Kiralama Formu'nu doldurarak ilk adımı atın!


Tüyap