Fuar Hakkında


Geleceğin teknolojilerine dair her şey Eskişehir Endüstri Fuarı’nda!

Sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, güçlü sanayiye ve gelişmiş bir yapıya sahip olan Eskişehir, 27 - 30 Eylül 2023 tarihlerinde yeni iş bağlantılarına fırsat yaratan Eskişehir Endüstri Fuarı’na hazırlanıyor. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları, Eskişehir Ticaret Odası iş birliği, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ile gerçekleşecek fuar, 2022 yılında 14 ülkeden, 158 firma ve firma temsilciliği ile 19 bin 347 sektör profesyonelini bir araya getirerek sektör başarısını kanıtladı.

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyan Eskişehir Endüstri Fuarı 27 - 30 Eylül 2023 tarihlerinde üçüncü kez Eskişehir Ticaret Odası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda makine, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki ana firmalar ile Ar-Ge firmaları, alt yükleniciler, tedarikçiler, yan sanayi firmaları, işletme teknolojileri, robot teknolojileri ve yurt dışından gelen alım heyetleri aynı organizasyonda bir araya gelecek. Türkiye markalı ana firmalar ile yan sanayi ve teknoloji üreten tedarikçilerin B2B iş görüşmelerinde bulunacağı bir pazarlama platformu oluşturulacak.

Eskişehir Endüstri Fuarı’nın sunduğu fırsatlar dünyasını keşfetmek istiyorsanız sizinle iletişime geçebilmemiz için hemen şimdi
Stant Kiralama Formu'nu doldurarak ilk adımı atın!


Tüyap